“ytakademi” Temel Eğitimler 9 – YouTube Videoları için Google Adwords Reklamı Verme – Seo #2

“ytakademi” Temel Eğitimler 9 – YouTube Videoları için Google Adwords Reklamı Verme – Seo #2
http://www.ytakademi.com

Youtube seo ve google seo serisinden bir ders olan bu eğitim videomuzda , youtube videolarımız için nasıl google adwords reklamı verebileceğimizi anlattık.

Google adwords sayfasına da giriş yaparak temel bazı özelliklerine değindik. Google adwords video reklamı verirken hangi stratejileri kullanabileceğimizi açıkladık.

Sonuç olarak hem youtube videolarımız için adwords reklamını nasıl verebilceğimizi öğrendik hem de kullanabileceğimiz youtube seo ve google seo stratejilerine bir kaç yeni yöntem ekledik.

GOOGLE ADWORDS VİDEO REKLAMI VERME LİNKİ;
https://adwords.google.com/video/SignupFlow?hl=tr&sourceid=awo&subid=ww-tr_ALL-et-v_ads_g_1landing_awv&utm_source=OwnedMedia&utm_campaign=YT_landing_page&utm_medium=permanent&utm_content=awv_splash1&utm_term=get_started

Konuyla ilgili detaylı bilgiye sahip olmak için videomuzu izleyebilirsiniz. Sormak istediğiniz her konuda bizlere ulaşabilir, “ytakademi” ailesine katılmak için başvuru yapabilirsiniz.

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ;

Facebook: https://www.facebook.com/youtubedanparakazan

Twitter: https://twitter.com/ytakademi

Instagram: https://instagram.com/ytakademi

Google+: https://plus.google.com/+Ytakademi/posts

Web: http://www.ytakademi.com/

YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCH2xP0HrvlT5UGSTpxSDn9Q

————————————————————————————-

BAŞVURU İÇİN; Linke tıklayarak başvuru için yapmanız gerekenleri öğreneceğiniz sayfaya gidebilirsiniz; http://www.ytakademi.com/showthread.php?t=28Tagged with:

Leave a Reply